Formularz rezerwacji makijażu w Kobiecym Atelier

 

Data:  Godzina: 


Imię i nazwisko:
Numer telefonu kontaktowego:


Dojazd na adres*:
makijaż w Gdyni, ul. Śląska 55/2 (parter, drzwi stomatologa)


* Za dojazd (Trójmiasto i okolice, Kwidzyn i okolice) doliczany jest koszt +30 zł do ceny wybranego makijażu.  
Cena zawiera koszt paliwa, a także amortyzacji kufra (niszczenie się produktów w transporcie).
Dalsze dojazdy w cenie do ustalenia indywidualnego!  


Jestem Panną Młodą i zamawiam makijaże:


150 zł ŚLUBNY PRÓBNY 

150 zł ŚLUBNY  

150 zł każdy, dla moich gości weselnych w ilości osób (w miejscu makijażu Panny Młodej)

10 zł korekta Pana Młodego (w miejscu makijażu Panny Młodej)

 

Zamawiam pojedynczy makijaż okazjonalny:


150 zł na wesele, Sylwestra, imprezę i wszelkie inne okazje

300 zł INDYWIDUALNA lekcja makijażu - tematyka i forma do uzgodnienia - 3 godz. zegarowe

 

 

1. Zadatek w wysokości 20% ceny usługi stanowi rezerwację terminu wykonania makijażu.
Zadatkiem w wysokości (około 20% ceny usługi - prosze zaokrąglić) na numer konta Wykonawcy BZ WBK 75 1500 1403 1014 0032 4740 0000 (makijażystka Agata Iwańska, NIP 5842715966) tytułem przelewu (Twoje imię i nazwisko drukowanymi literami - NIC WIĘCEJ!) rezerwuję usługę wykonania wybranego wyżej makijażu. Przelewu dokonaj po kontakcie z mojej strony!

 

2. Rezerwacja na makijaże ślubne w sezonie wysokim (kwiecien-pazdziernik), zwłaszcza w soboty, możliwa dla minimum 6 osób! Pierwszeństwo mają Panny Młode na fotografię oraz makeup.
W przypadku rezygnacji z makijażu przez osoby dodatkowe, zobowiązuję się pokryć koszty. 
Wizażystka nie wykonuje makijaży częściowych (sam podkład, same oczy) - każdy makijaż jest odrębna profesjonalną usługą, za którą naliczona jest pełna opłata.  

 

3. W przypadku wypadku losowego i niedyspozycyjności Wykonawcy, zostaje mi zapewnione zastępstwo na wysokim poziomie usług.

 

4. Jestem / Nie jestem uczulona na następujące produkty kosmetyczne

 

5. Posiadam cerę typu ,
na co dzień borykam się z problemem (leczenie dermatologiczne, stany zapalne, alergie, skazy, nadmierne błyszczenie / przesuszenie lub inne - proszę wymienić jakie):

 

6. Mam świadomość, że makijaż, jego efekt oraz trwałość, zależą także od stanu mojej cery i reakcji skóry na kosmetyki. W dniu poprzedzającym make up wykonam peeling (takze ust) oraz nawilżę cerę. Na usługę w miarę możliwości stawię się bez makijażu. Przed makijażem nie jest zalecane solarium ani plażowanie. Zalecana jest regulacja brwi u kosmetyczki na kilka dni przed makijażem. 

 

7. Na każdy makijaż zostanie przeznaczona około godzina czasu. Na makijaż próbny ślubny minimum półtorej godziny.


8. Na makijaż Klientka proszona jest o przyjście bez osób towarzyszących, aby makijażystka mogła skupić się na jej potrzebach i upodobaniach. Można mieć ze sobą zdjęcia inspiracji makijażowych oraz swojej stylizacji, sukni.

 

9. Makijażystka z pewnością bedzie chciala wykonać zdjecie makijażu w celach reklamowania się na swojej stronie www., czy w mediach społecznościowych. Umawiając sie na wizytę, zgadzasz się na upublicznienie Twojego wizerunku. 


10. TWOJE dodatkowe UWAGI:
 

11. Proszę w dniu wykonywania makijażu mieć przygotowaną odliczoną kwotę pieniążków wraz z kwotą za dojazd. 


12. Wizażystka będzie potrzebowała do rozłożenia się duzego parapetu lub stołu w pobliżu okna z naturalnym światłem. Wizażystka zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania usługi lub jej przerwania w wypadku niesprzyjających warunków mających wpływ na jej zdrowie fizyczne lub komfort psychiczny (zadymione pomieszczenie, brak miejsca na rozłożenie narzędzi i produktów, narażenie na kradzież bądź zniszczenie mienia).   


13. Formularz wysyła się do mnie automatycznie ;) Do zobaczenia!

Polityka prywatności: Twoje dane teleadresowe przesłane mi w niniejszym formularzu sa mi niezbędne do wykonania usługi i kontaktu. Są przechowywane na serwerze strony www., na której się znajdujesz (dostęp ma tylko administrator) i są z niego usuwane po wykonaniu usługi. Przechowuję je także w terminarzu bez dostępu osób trzecich i niszczę po zakończeniu br kalendarzowego. Twoje imię i nazwisko otrzumuje także moje Biuro Rachunkowe PRESTIŻ z siedzibą w Gdańsku w celu zaksięgowania zapłaty za usługę. W dowolnym momencie możesz zmienić swoje dane lub poprosić o ich usunięcie z mojej dokumentacji. 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]