Formularz rezerwacji makijażu w Kobiecym Atelier

 

 

Data:  Godzina: 


Imię i nazwisko:
Numer telefonu kontaktowego:


Dojazd na adres*:
makijaż w Gdyni, ul. Śląska 55/2 (parter, drzwi stomatologa)


* Za dojazd (Trójmiasto i okolice, Kwidzyn i okolice) doliczany jest koszt +30 zł do ceny wybranego makijażu.  
Cena zawiera koszt paliwa, a także amortyzacji kufra (niszczenie się produktów w transporcie).
Dalsze dojazdy w cenie do ustalenia indywidualnego!Makijaże w sezonie ślubnym w soboty w miesiącach kwiecień-październik:


  1000 zł PAKIET ŚLUBNY
- dla 1 do max 6 osób w soboty w sezonie ślubym kwiecień-październik 
- dojazd w cenie do ustalenia
- każdy makijaż trwa do 60 min. i powinien być wykonywany PO fryzjerze


ALBO:

150 zł ŚLUBNY PRÓBNY (tylko poza weekendami w dni powszednie)
- podaj interesującą Cię date próbnego

150 zł ŚLUBNY (jako pojedynczy makijaż możliwy tylko poza sezonem i poza weekendami)

150 zł każdy, dla moich gości weselnych w ilości osób (w miejscu makijażu Panny Młodej,)

10 zł korekta Pana Młodego (w miejscu makijażu Panny Młodej)

 

Zamawiam pojedynczy makijaż okazjonalny poza sobotami w sezonie:


150 zł na wesele, Sylwestra, imprezę i wszelkie inne okazje

350 zł INDYWIDUALNA lekcja makijażu - tematyka i forma do uzgodnienia - 3 godz. zegarowe


 

REGULAMIN:

 

 

1. Zadatek stanowi rezerwację terminu wykonania makijażu. Zadatek jest bezzwrotny, jeśli odwołasz usługę.
Przelewu dokonaj tylko po kontakcie ze mną!

Zadatek przelewasz akonto na numer konta Wykonawcy: Santander 75 1500 1403 1014 0032 4740 0000 (makijażystka Agata Iwańska, NIP 5842715966)
WAŻNE: tytułem przelewu jest Twoje imię i nazwisko drukowanymi literami - NIC WIĘCEJ!

 

2. Rezerwacja na makijaże ślubne w sezonie wysokim (kwiecien-pazdziernik), zwłaszcza w soboty, możliwa tylko w pakiecie ślubnym 1000 zł
- nie przyjmuje na pojedyncze makijaże w soboty.
Pierwszeństwo mają Panny Młode na fotografię oraz makeup.
W przypadku rezygnacji z makijażu przez osoby dodatkowe, zobowiązujesz się pokryć koszty. 
Wizażystka nie wykonuje makijaży częściowych (sam podkład, same oczy) - każdy makijaż jest odrębna profesjonalną usługą, za którą naliczona jest pełna opłata.  

 

3. W przypadku wypadku losowego i niedyspozycyjności Wykonawcy, zostaje zapewnione zastępstwo na wysokim poziomie usług.

4. Jestem uczulona na następujące produkty kosmetyczne

Nie posiadam znanych mi alergii 

 

5. Posiadam cerę typu
na co dzień borykam się z problemem (leczenie dermatologiczne, stany zapalne, alergie, skazy, nadmierne błyszczenie / przesuszenie lub inne - proszę wymienić jakie):

 

6. Musisz mieć świadomość, że makijaż, jego efekt finalny oraz trwałość, zależą także od stanu cery, jej codziennej pielęgnacji i reakcji skóry na kosmetyki. W dniu poprzedzającym make up wykonaj peeling (takze ust) oraz nawilż cerę. Na usługę w miarę możliwości staw się bez makijażu. Przed makijażem nie jest zalecane solarium ani plażowanie. Zalecana jest regulacja brwi u kosmetyczki na kilka dni przed makijażem. W dniu makijażu nie stosuj tłustych kremów ani olejków na twarz.

 

7. Na każdy makijaż zostanie przeznaczona około godzina czasu. Na makijaż próbny ślubny minimum półtorej godziny.

8. Na makijaż Klientka proszona jest o przyjście bez osób towarzyszących, aby makijażystka mogła skupić się na jej potrzebach i upodobaniach. Można mieć ze sobą zdjęcia inspiracji makijażowych oraz swojej stylizacji, sukni. Proszę o punktualność - zarówno przybycie za wcześnie jak i za późno może uniemożliwić wykonanie usługi. W przypadku spóźnienia powyżej 30 min. mam prawo odmówić wykonania usługi ze względu na czas i kolejną Klientkę.

 

9. Makijażystka z pewnością bedzie chciala wykonać zdjecie makijażu w celach reklamowania się na swojej stronie www., czy w mediach społecznościowych. Umawiając sie na wizytę, zgadzasz się na upublicznienie Twojego wizerunku. Jeśli to dla Ciebie problem - porozmawiaj ze mną wcześniej.


10. TWOJE dodatkowe UWAGI, życzenia, pytania:
 

11. Proszę w dniu wykonywania makijażu mieć przygotowaną odliczoną kwotę pieniążków wraz z kwotą za dojazd. BRAK możliwości płacenia kartą. Za wykonaną usługę należy zapłacić od razu, nie można płacić później przelewem, chyba, że wybierasz formę płatności w postaci faktury z odroczonym terminem płatności (UPRZEDŹ wcześniej).


12. Wizażystka będzie potrzebowała do rozłożenia się duzego stołu w pobliżu okna z naturalnym światłem. Wizażystka zastrzega sobie prawo do odmówienia wykonania usługi lub jej przerwania w wypadku niesprzyjających warunków mających wpływ na jej zdrowie fizyczne lub komfort psychiczny (zadymione pomieszczenie, brak miejsca na rozłożenie narzędzi i produktów, narażenie ich na kradzież bądź zniszczenie mienia, a także osoby trzecie lub Klienci pod wpływem alkoholu lub narkotyków itp.).
Profesjonalne wykonanie makijażu wymaga skupienia i komfortu pracy, dlatego jeśli mam przyjechać do Ciebie, pomyśl nad wygospodarowaniem odpowiedniej przestrzeni. Jeśli mieszkasz w bloku bez windy, pomóż mi, proszę, z wniesieniem sprzętu.

13. Formularz wysyła się do mnie automatycznie ;) Do zobaczenia!

Polityka prywatności: Twoje dane teleadresowe przesłane mi w niniejszym formularzu sa mi niezbędne do wykonania usługi i kontaktu. Są przechowywane na serwerze strony www., na której się znajdujesz (dostęp ma tylko administrator) i są z niego usuwane po wykonaniu usługi. Przechowuję je także w terminarzu bez dostępu osób trzecich i niszczę po zakończeniu br kalendarzowego. Twoje imię i nazwisko otrzumuje także moje Biuro Rachunkowe PRESTIŻ z siedzibą w Gdańsku w celu zaksięgowania zapłaty za usługę. W dowolnym momencie możesz zmienić swoje dane lub poprosić o ich usunięcie z mojej dokumentacji. 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]