Jestem dyplomowaną wizażystką.

Posiadam kilka dyplomów, w tym z kursu w stopniu zaawansowanym oraz z makijażu ślubnego. W każdym sezonie staram się pogłębiać wiedzę i rozwijać pasję, korzystam z kursów u najlepszych wizażystów w Polsce, inspirując się i poznając trendy na przyszłe sezony.

W cenie makijażu są zawarte (w zależności od potrzeb) m.in. jednorazowe gąbki czy szczoteczki do tuszu do rzęs, jednorazowe rękawiczki, każdorazowa dezynfekcja pędzli i kosmetyków profesjonalną linią preparatów sprowadzanych z Londynu, sztuczne rzęsy (połówki lub kępki) renomowanej firmy, a także matujące bibułki itp. W cenie makijażu możesz poprosić także o próbkę użytej pomadki do poprawek bądź odsypkę pudru, jeśli masz taką potrzebę. Cena za dojazd zawiera takze koszt amortyzacji kufra i uszkodzeń kosmetyków.

Pracuję na wielu markach, którym zaufałam na przestrzeni lat, są to np. Makeup Atelier Paris, Kryolan, Dior, Revlon, Inglot, MAC, Estee Lauder, Bikor, Sensai, Chanel, Too Faced, Affect czy wiele innych... 
Przywiązuję ogromną wagę do higieny pracy. Moje makijaże staram się wykonywać zgodnie z zasadami SBA (Safe Beauty Association).


 

-> KLIKNIJ, SPRAWDŹ CENĘ i UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNY MAKIJAŻ!

Umawiając się na makijaż, proszę przeznaczyć na niego minimum godzinę.
Preferuję wykonywanie makijażu ślubnego próbnego dla komfortu mojego i Klinetki.
 

 


Ania
Dwie sesje w krótkim czasie (brzuszkowa i po 2 tygodniach rodzinna z nowo narodzonym maluszkiem), obie piękne. Nie ma osoby, która widząc zdjęcia chciałaby coś w nich zmienić, wszyscy są zachwyceni efektami. Piękny makijaż, profesjonalne fotki, a przy tym luźna i bardzo miła atmosfera. Szczerze polecam wszystkim którzy się wahają! Ja będę do Agaty wracać przynajmniej raz w roku, albo trzy 😊
 

Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]