O sobie napisać jest najtrudniej. Gdy myślę o sobie - zawodowo - ciężko mi uwierzyć, że wszystko zaczęło się ponad 10 lat temu... 

 

W klasie maturalnej moja fascynacja fotografią pociągnęła za sobą jedną z najważniejszych życiowych decyzji: tę o studiach zaocznych tuż obok dziennych. I założenie własnej firmy w dniu moich 25 urodzin w 2012 roku. Od tamtej pory przed moim obiektywem stanęło kilkaset kobiet, jeszcze więcej umalowałam (wizaż do moich pasji dołączył niedługo po fotografii, z obu dziedzin prowadzę dziś także kursy, mając wykształcenie pedagogiczne), a także kilkadziesiąt Młodych Par podarowało mi coś niesamowitego: zaufanie w ich najważniejszym dniu. 

 

Kobiece spojrzenie, przychylne innym kobietom, sprawiło, że mogłam rozwijać warsztat pracy, uwieczniając metamorfozy moich Klientek, a emocje, które przeżywam z moimi Parami Młodymi spowodowało, że polecali mnie dalej, otrzymując swoje romantyczne fotografie. 

 

Gdybym urodziła się w latach 30, z pewnością byłabym kimś w rodzaju Zofii Nasierowskiej, która niczym dobra wróżka przy pomocy magicznej różdżki przyprawia kobietom uśmiech... 

 

 

 

 

Dziś jestem w 100% fotografem, fotografem na całego, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę... Nie jestem nauczycielem czy spawaczem, który tylko dorabia jako fotograf popołudniami i w weekendy. Jestem fotografem całym sercem i duszą.
 

Żyję fotografią i żyję z fotografii...  

 

Kobiety, z którymi współpracowałam, mówią, że jestem "prawdziwym kobiecym fotografem, taką dobrą wróżką, która nie robi zdjęć, tylko czaruje", że jestem jak "wulkan pomysłów", a moje "wspaniałe zdjęcia to czysta kwintesencja pasji, ambicji i świetnego gustu". Ich zdaniem współpraca ze mną "pozwala modelce na wydobycie z siebie wszystkiego, co najpiękniejsze". 


I w tym miejscu kończę autoprezentację, mówiąc najważniejsze: wszystkim Wam dziękuję, bo to dzięki Waszej wewnętrznej odwadze i zaufaniu do mnie mogę być tym, kim jestem i odkrywać Was jak żeglarz odkrywa nieznane, piękne wyspy.
 

 

 

Natalia
Agata to osoba niezwykła pod każdym względem! Profesjonalistka w każdym calu, nie ma tu miejsca na pomyłki czy niedomówienia. Efekt jest oczywiście zniewalający. Agata jest pierwszą wizażystką, której makijaż leżał jak ulał, wprost idealny dla mnie. Poza tym, że Agata wykonuje kawał dobrej roboty jest po prostu przemiłą i przesympatyczną osobą, z którą współpraca jest przyjemnością!

 


W dniu Waszego ślubu, w dniu tak wyczekanym i zaplanowanym, omawianym przed snem i wymarzonym, chciałabym stanąć na wysokości zadania i zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby zdjęcia oddały w 200% to, nad czym pracowaliście miesiącami. Każdy detal, szczegół, kolor, emocje, atmosferę, klimat... 
Tak, że patrząc na zdjęcie tańczących bliskich przypomnicie sobie, jaką w tym momencie piosenkę grał zespół...
Chciałabym zrobić Wam takie zdjęcia, jakie sama chciałabym mieć!

Fotografowanie ślubów to dla mnie sposób na zarabianie pieniędzy i nigdy tego nie ukrywam, nie dorabiam do tego filozofii. Ale... jest to jednocześnie moja wielka pasja, lubię to robić, przeżywać z Wami emocje, uczestniczyć i wspierać Was, być na wysokich obrotach czasem niemal 20 godzin... z tego samego powodu nie traktuję ślubów jak czystej komercji - na sztukę, byle więcej...

Otrzymujecie ode mnie starannie wyselekcjonowany i autorsko wyretuszowany materiał opowiadający spójną historię - moim kobiecym okiem.

 

-> MOJ KANAL NA YOUTUBE <-

 

 

Kilka moich słów na temat wpływu fotografii na psychikę kobiet 

 

O mnie jako o fotografie kobiecym

 

Wywiad ze mną - fotografia kobiecym okiem

 

Wywiad ze mną - jak obrałam swoją zawodową drogę

  

 

 

    

Na listę swoich osobistych sukcesów mogę wpisać także dość długą juz listę firm, dla których miałam przyjemność wielokrotnie pracować jako fotoreporter w całej Polsce (ASTOR, Amica, SKANSKA, Steico, INPRO, Syngenta, Impresario, Beauty-Art, Scandinavian Express, KOŁO i in.), a także stałą współpracę z przyjaciółmi ze studia reklamowego szajewski.com czy też wieloletnią stałą współpracę z marką Grupa ZDUNEK - pracuję zatem dla BMW, MINI, Renault czy Nissana, fotografując najważniejsze firmowe wydarzenia oraz setki pracowników firmy; mam też na koncie dużą kampanię reklamową billboardową z Katarzyną Figurą dla BMW, czy zdjęcia na oficjalną stronę tej marki, a także sesję z aktorką Anetą Zając dla Nissana. Jako fotograf działałam także z Centrum Designu Gdynia, Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym w Gdyni, dwa lata z rzędu byłam oficjalnym fotografem największego wydarzenia designu w Polsce czyli Gdynia Design Days. Udało mi się uwiecznić w kadrach Sopot TOP-TRENDY czy plan filmowy "Misji Afganistan".

 

 

Jednak nic nie sprawia mi takiej radości jak praca dla Was - moich pięknych Klientek :) 


Strona, którą teraz oglądasz używa ciasteczek. Wykorzystywane one są do poprawnego działania rozszerzeń społecznościowych (np. dodatki Facebooka) oraz do badania ruchu na stronie (GoogleAnalytics), a także do zapamiętania ustawień dotyczących tej informacji. Jeśli nie chcesz się zgodzić na takie ich wykorzystywanie, możesz zablokować możliwość ich używania w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
[zgadzam się na wykorzystywanie ciasteczek przez tą stronę]